facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

zaostřeno na příslušentství

Nokia samozřejmě nepředstavila pouze NOKII LUMIA 920 a NOKII LUMIA 820, ale i plnou várku příslušentsví.
NOKIA PURITY PRO
Poslední dobou Nokia navázala partnerství s mnoha zvučnými jmény, naposledy to byla společnost JBL a reproduktory JBL playub. Ale už společně s prvními Lumiemi se objevily sluchátka Nokia Purity vyrobené ve spolupráci se společností Monster. Teď je tady další model.
stažený soubor (6).jpg
Nokia Purity Por jsou již bezdrátová sluchátka podporující NFC, i když design je naprosto shodný s Nokia Purity HD. K dispozici bude ve čtyřech barvách: černé, bílé, ale také žluté a červené.
stažený soubor (7).jpg
stažený soubor (8).jpg
Headset by se měl začít prodávat ještě letos a stát bude 299 Eur, tedy asi 7 500 Kč. To není úplně málo, za značku se prostě platí.
JBL Playup
Reproduktory představené též na veletrhu IFA v Berlíně, též podporující NFC a též v křiklavých barvách- Černé, bílé, modré a žluté.
stažený soubor (4).jpg
Reproduktory jsou podobné již rok starému Nokia Play 360°.Nokia spojila síly s JBL a Nově jsou ale reproduktory vyrobeny z odolného dvakrát vstřikovaného plastu. I tak na hmotnosti trochu nabraly a mají 760 gramů, rozměry jsou 118 × 118 × 128 mm.
nokia-lumia-920--92598.jpg
To hlavní je tady ale zvuk. Už Nokia Play 360° hrály skvěle, takže bude mít Nokia s JBL co dělat, aby reproduktory zvukový výstup ještě trumfly. Na 89 dB mírně narostl akustický tlak, frekvenční rozsah je pak 85 Hz – 22 kHz. Jinak je ale vše při starém: spárování je možné přes NFC, komunikace probíhá přes Bluetooth, využít můžete i 3,5 mm jack a baterii, která by měla vydržet až 10 hodin přehrávání, budete nabíjet přes microUSB. A pokud budete chtít stereo zvuk, stačí si pořídit dva reproduktory a propojit je mezi sebou.
A cena se bude pohybovat kolem 4000,-
NOKIA JBL POWERUP
Nokia představila po repráčcíh Playup už druhý kousek příslušenství vyrobeného ve spolupráci se společností JBL, a to reproduktory Nokia JBL PowerUp. Ty jsou o poznání větší (115 × 280 × 145 mm), těžší (1590 g) a už hrají stereo. Jsou v trochu retro designu a prodávat se budou ve třech barvách, kromě v modré ještě v bílé a černé.
stažený soubor.jpg
Přítomna je samozřejmě technologie NFC, ale jelikož nové lumie se dokáží nabíjet bezdrátově, je zde přítomna i cívka právě pro tento druh dobíjení.
stažený soubor (1).jpg
A cena se u tohoto modelu bude pohybovat kolem 6000,-
Nokia LUNA s cívkou pro bezdrátové dobíjení
Nokia představila vylepšenou podobu headsetu Nokia Luna- jedná se o ten samý kousek je v barvách lůmií a s již zmiňovanou cívkou pro dobíjení bezdrátově. Podpora Nfc se tak přesunula na horní stranu Heasetu
stažený soubor (2).jpg
stažený soubor (3).jpg
K dispozici bude takový futuristický držák. Cenu jsem ještě nezjistil.
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one