facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

SYMBIAN A MEEGO- POHŘBENÉ PLATFORMY???

Začnu tou první platformou, protože u té se ví, že další verze systému budou Carla a Donna. O tom jak verze budou vypadat se skoro nic neví. U ,,Carly" se spekuluje o dvou variantách. Buďto se systém moc neodliší od svého předchůdce(Belle) a pouze vylepší a vyřeší některé nedodělky nebo bude celý systém přepracovaný a bude vypadat úplně jinak. V tomto případě by se mohl podobat screenshotům Symbianu4.
Na ukázku je zde vidět fotka z nějaké prezentace a pak údajná domovská obrazovka v systému Carla. Nějaké vychytávky by také mohl převzít ze systému Meego. Aktualizace by už platila pouze pro telefony s 1 gigahertzovým procesorem. Parodoxem celkem je, že Nokia uvedla verzi vylepšenou verzi Belle-future pack 1, což předznamenává, že bude future pack 2 (Jinak by tam asi nemuselo být to číslo)
images (1).jpg
images (2).jpg
Symbian Carla and Donna.jpg
Meegu se budu věnovat pouze krátce. Nokia by měla (podle nejvyšších představitelů Nokie)představit ještě dva modely s Meegem. Mohlo by se ale jednat o systém pro hloupé dotykové telefony- Tizen. Protože sám nevím, jak bych to mohl okomentovat, tak vám nechám prostor do diskuze.
Připadají vám ještě jako pohřbené platformy. Mně totiž ne a osobně Symbianu držím palce!
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one