facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

PUREVIEW BUDE V KAŽDÉ LUMII

Technologie Pureview bude podle zaměstnanců Nokie vlastnost každé Nokie s WP8. Byla by to nejspíše jedna z věcí, která by přiměla koupit si Nokie s WP8. Toto bylo vcelku jasné, ale poslední obou se zdá, že Nokia chystá naprostou revoluci v mobilním světě. Na videu o cloudové službě Nokia Air se objevuje telefon s ohebným displejem a právě tato informace vzešla také z Nokie. Dočkáme se podobného smartphonu s ohebným displejem nebo je to jen fikce.
Ovšem to není jediná věc, která z Nokie unikla. Nokia prý chystá dávku suPer chytrých funkcí pro telefony řady Lumia. Mělo by to souviset s naším životem. Telefon pozná z vašeho chování co děláte a pak pro to upraví celý telefon. Další novinkou by mělo být ,,Siri" podle Nokie a Micorsoftu.
Ovšem zpět k fotoaparátu, tentokrát přednímu. Dnešní telefony disponují maximálně 2 megapixelovým předním fotoaparátem, schopným natáčet video v 720p. Lujmie by měly mít až 8megapixel a schopnost natáčet ve fullHD. To bylo pár spekulativních úniků informací z Nokie.
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one