facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

NOKIE S WP, NĚKTERÉ DÁVAJÍ LOGIKU

V dnešním článku vám ukážu pár obrázků a ,,fotek" jak by mohly vypadat další telefony s operačním systémem Windows phone 8.
TABLET- v jednom se shodnou
O tabletu od Nokie už jsem psal(TABLET S WINDOWS 8-SPEKULACE), ale teď se objevilo pár hezkých fotek, které se shodují minimálně dvakrát, tablet bude připomínat Lumie tvarem i barvami a dostane Windows 8. Další specifikace je pouze spekulativní- 8,5 mm tlouštka a 10-11 palců velký displej s HD rozlišením, dvoujádrový procesor(arm) a minimálně jeden gigabajt RAM.
nokia1_tablet_concept_yronimus.jpg
nokia-coffee-tab.jpg
DALŠÍ LUMIE???
Nad dalšími telefony s Windows phone visí otazník, protože se Nokii celkem daří zabránit únikům a tak tady pro vás mám pár konceptů. Mě trošku připadá, že minimálně Nokia Lumia 950 by mohla dávat logiku, ale co říkáte vy na takovéhle spojení Windows phone 8 a takovéhle qwerty klávesnice. Ta druhá Lumia s názvem tisíc je podle mě trošku blbost, ale doufám, že Nokia něco s pořádnou qwerty představí.
Nokia_950_concept_1.png
nokia-lumia-1000.jpg
další mobilní počítač?
Na závěr malá vsuvka, Nokia by totiž mohla použít názvy svých revolučních zařízení, protože od dob Nokie N95 Nokia nic revolučního nepředstavila(kromě 41 megapixelového fotoaparátu)
Tady na obrázku je vidět N900 s windows 8. Je to sice výtvor fanatika, ale minimálně ten název mi dává trošku smysl
Nokia_Lumia_95.jpg
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one