facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

NOKIA LUMIA 925- DISPLEJ A FOTOAPARÁT

Mnoho lidí si myslí, že Nokia Lumia 925 je naprostá kopie Lumie 920, pojďme proto nyní se pokusit vyvrátit toto tvrzení. Začneme fotoaparátem.

Nokia-Lumia-925-low-light-photo-jpg.jpg

FOTOAPARÁT

Nokia Lumia 925 má sice fotoaparát se stejným rozlišením 8,7 megapixelu. Nokia se při prezentaci chlubila vylepšenými algoritmy, které zaručí lepší kvalitu fotek. Jenže to není vše- Nokia Lumia 925 je první telefon, který má 6 elementů, což znamená, že můžete fotit při ISO 3200, což je opravdu vysoká hodnota. Dalším vylepšením je velikost snímače, který má sice stejnou světelnost jako 920, ale jelikož je telefon lehčí a tenčí, tak se to muselo projevit na snímači, měl by být o 2mm tenčí. Technologie plovoucí čočky, ale zůstala zachována. 

CHYTRÉ APLIKACE

Nokia Lumia 925 má samozřejmě aplikace pro úpravu fotek. Nově se vše jmenuje Nokia Smart Camera. Můžete si v ní vybrat nejlepší obličej, odstranit nežádoucí objekty, vytvořit takzvaný Actionshot, což znamená, že se vám několik fotek spojí do jedné. Aplikace Cinemagraph vytváří poloanimované obrázky. Vše můžete sdílet na internet přímo z aplikce. Samozřejmostí je Panorama, které nově funguje i v režimu 360°. Ošem všechny tyto aplikce se dostanou na všechny Lumie s aktualizací Amber

DISPLEJ

Nokia má HD+ AMOLED displej s Clearblack technologi. Svítivost displeje je 600 nitů, což je extrémně pozoruhodné číslo. Jen pro představu, Smasung Galaxy s4 má 350 nitů, což je téměř polovina. Nokia zase displej vylepšuje aplikací. T vám umožní nastavit si kontrast, teplotu nebo velikost fontu. Podle prvních testerů je displej velmi úžasný. 

nokia-lumia-925-photos-4.jpg
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one