facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

NOKIA LUMIA 920 S PUREVIEW- SPEKULACE

Uživatel @evleaks na svém Twitter účtu zveřejnil fotky údajných modelů Nokia Lumia 920 a Nokia Lumia 820. Displej u obou modelů svou velikostí přesahuje 4" palce. Designově vycházejí z konceptu Nokia Lumia 800 - jednolitého kusu. O použitých materiálech nejsou žádné informace, lze ale předpokládat, že se bude znovu jednat o polykarbonát.
Jako vrcholový model je označována Nokia Lumia 920, která by měla být prvním zástupcem technologie Pure View z řady Lumia s vícejádrovým procesorem. Údajná velikost displeje je 4,5" palců s HD rozlišením a měla by být dostupná v barvách červené, žluté a překvapivě kovové, což by mohlo znamenat celkem "revoluční" změnu v současných trendech použitých materiálů z portfolia Nokia.
Nokia Lumia 920 Pure View.jpg
Nokia Lumia 820.jpg
Dalším z představených telefonů by měla být Nokia Lumia 820, která se označuje jako model střední třídy, proto se s použitím technologie Pure View téměř nedá počítat. Displej by měl mít velikost 4,3" palce. Na uniklých obrázcích je znázorněna v sedmi barevných variantách.
Klíčová událost Nokia World se koná 5.září, do té doby se o pravdivosti těchto konceptů může pouze spekulovat.
Jak se vám líbí tyto modely? Je dobře, že se Nokia údajně drží designového konceptu Nokia Lumia 800 nebo byste uvítali raději nový design? Podělte se s námi o vaše názory v diskuzi pod článkem.
Podle mého názoru se jedná pouze o nepříliš vydařený koncept
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one