facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

nokia lumia 820- střední cesta

Abychom se vrátili zpět k samotným telefonům, stručně se zastavíme i u chudšího z nové dvojice Lumií. Nokia Lumia 820 se ale rozhodně nebude mít za co stydět. 4,3 palcový displej s klasickým rozlišením 800 × 480 pixelů sice díru do světa neudělá, ale né každý vyžaduje tak velký displej. Stejně tak nižší kapacita baterie a interního úložiště a absence nových stabilizačních technologií fotoaparátu jsou sice jasnými ústupky proti výše postavenému modelu, ale dá se předpokládat, že díky tomu bude telefon také cenově lépe dostupný.
TELEFON JE V KATALOGU MOBILŮ:NOKIA LUMIA 820
13.jpg
14.jpg
A co můžeme považovat za výhodu oproti Nokia Lumia 920 je výměnná baterie a slot na Micro SD karty

S tím také souvisí další vlastnost Lumie 820 a tou je sundavací zadní kryt. Ten víceméně objímá celý telefon a po jeho sundání vám tak v rukou zůstane vlastně jen displej a zbytek těla telefonu, který byl do té doby skrytý. Zároveň také dostanete možnost si uživatelsky vyměnit baterii, což se může hodit.kryty jsou v několika barevných verzích, jak se můžete přesvědčit níže- červená, žlutá, černá, šedá, bílá, fialová a modrá.

V souvislosti se zadním krytem je ale potřeba zmínit, že ne všechny zadní kryty jsou vybaveny spirálou pro indukční nabíjení. Ve výchozím balení totiž Nokie 820 nebudou umět využít bezdrátové dobíjení. Telefon i baterie telefonu na to samozřejmě budou připraveny, ale bude potřeba dokoupit nový kryt, který toto dobíjení umožní. Každopádně bezdrátová nabíječka nebude součástí balení ani jednoho modelu, takže do zvýšeného pohodlí v podobě redukce drátů na stole, budete muset investovat navíc, tak jako tak.
capture.png
Telefon zatím jetě není v katalogu,a lebrzo se tam objeví.:-)
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one