facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

NOKIA ASHA 210- PRO A PROTI

Nokia Asha 210 je telefon s qwertz klávesnicí, WIFI, nedotykovým displejem a příjemnou cenou. Pojďme si popsat výhody a nevýhody tohoto zařízení.

asha210.jpg

DESIGN

Nokia Asha 210 je typický telefon s qwertz klávesnicí a nedotykovým displejem. Design je líbivý a je v něm vidět inspirace Lumiemi. Ta vynikne hlavně na zdaní straně, kde můžeme nalézt fotoaparát a hlasitý reproduktor. Na levé straně můžeme nalézt dvířka pro druhou MicroSIM (pouze DualSIM verze). Na horní straně je hudební výstup a MicroUSB konektor a 2mm konektor pro dobíjení. Materiál je plast, ale je lehce pogumovaný, takže o vyklouznutí nemůže být řeč. Rozměry: 112 × 60 × 11,8 mm, 97 g. Klávesnice je velmi kvalitní. Tlačítka jsou dostatečně velká a mají pohodlný odpor. Tlačítka jsou dostatečně velká.

images.jpg
asha-210-in-hands...jpg

OBSAH BALENÍ

Balení je chudé. Telefon je v typické modré krabičce. Po jejím otevření uvidíte telefon, pod ním manuál a ve spodním šuplíku jsou ukryty sluchátka a 2mm nabíječka.

Nokia-Asha-210-Dual-SIM-Review-002-box.jpg

HARDWARE

Nokia má 2,4 palcový displej s rozlišením 320x 240, což není mnoho a pixely na displeji poznáte poměrně snadno. Vnitřní paměť má ubohých 60mb, která jde rozšířit paměťovými kartami do 64 GB. RAM má hodnotu 32 mb a planě vystačuje plynulému chodu telefonu. Fotoaparát má rozlišení 2mp. Fotky nejsou sice nic moc, ale Nokia vám pomůže vyfotit autoportrét nebo vytvořit PANORAMA. Baterie má kapacitu 1200mAh. S telefonem dokážete být při normálním provozu klidně týden bez dobití. Telefon podporuje maximálně 2G a bluetooth 2.1. Samozřejmostí telefonů Asha je WIFI.

phpdynfwp.jpg

SOFTWARE

Nokii Asha 210 pohání NOKIA Series 40. S tímto polooperačním systémem jste se již určitě někdy setkali. Nokia dodává do tohoto telefonu nové aplikace jako je například Nokia Slam, což není nic jiného než sdílení fotek pomocí bluetooth. Dále jsou to sociální sítě- Facebook, Twitter a Foursquare. Telefon umí jednoduchý mail for exchange. Ve storu je již k dispozici mnoho aplikací.

Nokia-Asha-210.jpg

Nokia Asha je zajímavý telefon za zajímavou cenu, která se pohybuje pod 2000 tisíci korunami. Konkurenci má pouze u svého výrobce v podobě dražší Nokie Asha 302, která reprezentuje spíše konzervativní cestu nebo v podobě Nokia Asha 202, která je sice levnější, ale má horší klávesnici i displej. Pokud chcete dotykový displej, tak pro vás bude volbou spíše starší Nokia Asha 303.

QWERTZ KLÁVESNICE

APLIKACE

CENA

KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

DLOUHÁ VÝDRŽ

HORŠÍ DISPLEJ

NEKVALITNÍ VIDEO

Dostupné varianty

NOKIA Asha 210 DS - barva Black

NOKIA Asha 210 DS - barva Black

skladem novinka
 cena: 1 990 Kč
 
 
NOKIA Asha 210 DS - barva White

NOKIA Asha 210 DS - barva White

 cena: 1 990 Kč
 
 
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one