facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

MWC2013- CO NOKIA PŘEDSTAVÍ?

Co Nokia představí na WWC, je zahaleno velkým tajemstvím. Pojďme si tedy aspoň zaspekulovat o přístrojích Nokia a jejich budoucím směřovaní. Dočkáme se použití nových materiálů, nového příslušenství a možná i následujících přístrojů.

NOKIA TABLET

Proslýchá se o něm již dlouho. Nejdříve v něm měl být Symbian, pak Meego a nakonec se nejspíš dočkáme tabletu s Windows 8. Tablet by se měl držet ,,Lumia" stylu a prodával by se nejspíš v několika barevných variantách, na rozdíl ode všech jiných tabletů. Tablet by měl mít 11.5 palcový displej, plnohodnotné USB konektory a nejspíše procesor Intel i5. Fotoaparát by měl mít 8mp. K tabletu by měl být k dostání kryt s klávesnicí a přídavnou baterií.

Nokia 2 tablet concept Jonas Daehnert angle.jpg

NOKIA LUMIA S QWERTY

Minulý rok pořádala Nokia anketu jaký je podle nás nejslepší způsob užívání telefonu k běžnému životu. Vyšlo najevo, že qwerty je mezi lidmi pořád oblíbená.

Nokia by tedy mohla představit Lumii s qwerty klávesnicí typu Nokia E7. Nebo by též mohla předvést nějaké to příslušenství podobného typu jako u tabletu.

back-e7.jpg

NOKIA S 41 MEGAPIXELY

Jestli byly předchozí dva přístroje pouze spekulativní, ak tohle je jistá věc. Nokia by měla představit Nokii Lumii s Pureview a 41megapixely. Měla by zde být uplatněna technologie plovoucí čočky a telefon by již nemusel být tak tlustý jako 808.Telefon by měl být vyroben z hliníku

nokia-808-pureview-lumia-windows-phone-8.jpg
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one