facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

MEEGO- MÁ BUDOUCNOST?

Systém, který měl velký potenciál Nokia zrušila. Nově vzniklá firma Jolla Mobile se snaží Meego dál podporovat a chce přestavit svá vlastní zařízení s tímto systémem.
Jolla_concept_phone-490x328.jpg
Jolla-Mobile-phone-490x3651.jpg
Zvláštní je, že Nokia firmu Jolla podporuje. Dala jí všechny patenty okolo Meega a hlavně přislíbila finanční podporu. Zvláštní, že? U Nokie hraje prim WP a jak to tak vypadá, tak Nokia Lumia 920 má úspěch, takže nevypadá, že by to byl již plán B, ale neříkám, že není.
nokia-n9-meego.jpg
Meego uživatelé přijali velmi kladně a N9ítek se prodalo přes 2 milony do konce roku 2011. Poté už to nebylo tak slavné z důvodu příchodu WP telefonů.
Pokud se lidem z Jolly podaří představit zajímavý a inovativní telefon s Meegem a Nokii by se nedařilo pořád s WP telefony tak by Nokia koupila Jollu a přešla by na Meego. Samozřejmě je to spekulace, ale já se docela těším na slibovaný telefon od Jolly mobile.
Meego mi totiž připadá jako velmi podařený OS, ale jako všechny nové OS potřebuje podporu nějakého silného hráče jinak nemá šanci. Doufám, že Nokia N9 nebyl poslední telefon s tímto systémem.
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one