facebook_logo_black.png
twitter-logo-image-2-839250783-84695.png
google_plus_logo_wallpaper.png
Nokia-Logo-Blue.jpg
JANŠIMEK.jpg

DOČKÁME SE TABLETU S W8 PRO???

5. září by se měla konat tisková konference společnosti Nokia, na které by měli být představeny dva nové smarthphony Lumia s Windows 8. Dle posledních spekulací to ale vypadá, že představeny nemusí být jen telefony.
wpdang_nokiax86pad1.jpg
Situace finské Nokie není závidíhodná. Akcie kdysi slavné společnosti prudce klesli a pokud se chce společnost vrátit tam, kam před několika lety patřila, musí na trh uvést nové konkurenceschopné výrobky. Hlavně proto má v plánu představit na tiskové konferenci dvě nové Lumie, z toho jedna bude obsahovat technologii PureView, která je považována za průlom v pořizování mobilních fotografií. Možná se, ale dočkáme i překvapení ve formě představení prvního tabletu od finské společnosti.
Čínský web WPDang tvrdí, že dva nové smartphony nebudou jediná zařízení, která v příštích dvou dnech spatří světlo světa. Jeden z redaktorů čínského webu tvrdí, že Nokia pracuje na tabletu s operačním systémem Windows 8 Pro, který je vypodoben na obrázku níže a podle něj by se mělo jednat nejspíše o alespoň 8 palcové zařízení. Ovšem neexistují žádné informace o pravosti této fotografie a o důvěryhodnosti zdroje se dá také spekulovat. Nicméně, podle zdroje agentury Reuters pracuje hlavní inženýr finského koncernu, Marko Ahtisaari, na tajemném projektu, kterým rozhodně není nový telefon. Není žádným tajemstvím, že Nokia bedlivě sleduje trh s tablety a možná spatřila mezeru, kterou se rozhodla vyplnit.
NOKIABLOG717 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one